Maciej Sieczka

Maciej Sieczka

O przewodniku tatrzańskim pierwszym z pierwszych - zarys biografii. W części drugiej o Kole Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki Oddziału Krakowskigo PTTK. Pod Red. Wiesława A. Wócika i Janusza Konieczniaka. Oficyna Wydawnicza "WIERCHY" COTG PTTK. Kraków 2014.

Obecnie brak na stanie

Spis treści:

Część l
Wiesław A. Wójcik - Znany z biegłości swej przewodnik. Maciej Gąsienica Sieczka (zarys biografii)
Wojciech Gąsienica Byrcyn - Maciej Gąsienica Sieczka. Polować - rabsic - strażnik
Adam Asnyk - Maciejowi Sieczce przewodnikowi w Zakopanem

Część II
Janusz Konieczniak - Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki Oddziału Krakowskiego PTTK
Janusz Konieczniak, Artur Mida - Sieczkowe imię nigdy nie zaginie. Kalendarium 60-lecia Koła Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki Oddziału Krakowskiego PTTK (1954-2014)
Wykaz zarządów Koła Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie w latach 1954-2014
Wykaz przewodników tatrzańskich członków Koła Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki
Członkowie honorowi Koła Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki